Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Field
de: Feld

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: <none>
de: - keine -

en: State
de: Status

en: Workflow
de: Arbeitsablauf
