Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: <none>
fr: --aucun--

en: State
fr: État

en: Workflow
fr: Processus
