Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: <none>
lv: <neviena>

en: State
lv: Stāvoklis

en: Workflow
lv: Darbplūsma
