Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: State
pl: Stan

en: Workflow
pl: Przepływ pracy
