Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: <none>
pt: [nenhum]

en: State
pt: Estado

en: Workflow Required Fields
pt: Campos obrigatórios do fluxo de trabalho

en: Workflow required fields
pt: Campos obrigatórios do fluxo de trabalho

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho
