Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: <none>
ro: <nimic>

en: State
ro: Status

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru
