Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: <none>
ru: <нет>

en: State
ru: Состояние

en: Workflow
ru: Порядок действий
