Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: <none>
uk: <нічого>

en: State
uk: Стан

en: Workflow
uk: Документообіг
