Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: <none>
vi: <không>

en: State
vi: Bang

en: Workflow
vi: Luồng công việc
