Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Workflow
bo: ལས་རིམ
