Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: <none>
ca: Cap

en: State
ca: Estat

en: Workflow
ca: Flux de treball
