Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: <none>
fa: <هیچ>

en: State
fa: وضعیت

en: Workflow
fa: جریان کار
