Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: <none>
id: <nihil>

en: State
id: Status

en: Workflow
id: Alur kerja
