Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: <none>
sk: <žiadne>

en: State
sk: Stav

en: Workflow
sk: Postup práce
