Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: State
sv: Läge

en: Workflow
sv: Arbetsflöde
