WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Country
da: Land

en: Email
da: E-mail

en: Realm
da: Område

en: Phone
da: Telefon

en: State
da: Status

en: Company
da: Virksomhed

en: Verbose
da: Udførlig rapport

en: Plain
da: Enkel

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Address 1
da: Adresselinje 1

en: Unsubscribe URL
da: URL til afmelding
