WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Password
de: Passwort

en: Country
de: Land

en: Email
de: E-Mail

en: Display Format
de: Anzeigeformat

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: Phone
de: Telefonnummer

en: State
de: Status

en: Company
de: Firma

en: Verbose
de: Ausführlich

en: Plain
de: Einfach

en: Plain Text
de: Klartext

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Enable SSL
de: SSL aktivieren

en: List ID
de: Listen-ID

en: Address 2
de: Adresszeile 2

en: Address 1
de: Adresszeile 1

en: Unsubscribe URL
de: URL zum Abbestellen

en: Address line 1
de: Adresszeile 1

en: Address line 2
de: Adresszeile 2

en: SUCCESSFUL
de: ERFOLGREICH
