WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Realm
fa: ناحیه

en: Phone
fa: تلفن

en: State
fa: وضعیت

en: Company
fa: شرکت

en: Plain
fa: ساده

en: Plain Text
fa: متن ساده

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Zip
fa: کد پستی

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Address 1
fa: آدرس ۱

en: Unsubscribe URL
fa: URL لغو اشتراک
