WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: Format
fi: Muoto

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: State
fi: Tila

en: Company
fi: Yritys

en: Verbose
fi: Näytä muutokset

en: Plain
fi: Puhdas

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1

en: Unsubscribe URL
fi: Listalta poistumis-URL
