WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Format
hr: Oblik

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: State
hr: Država

en: Verbose
hr: Skupno

en: Plain
hr: Obični

en: Last Name
hr: Prezime
