WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Email
hy: Էլ. փոստ
