WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: Format
is: Stílsnið

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: State
is: Fylki

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg
