WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Country
it: Paese

en: Format
it: Formato

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: State
it: Stato

en: Company
it: Azienda

en: Verbose
it: Prolisso

en: Plain
it: Semplice

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Address 2
it: Indirizzo 2

en: Address 1
it: Indirizzo 1
