WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Password
ja: パスワード

en: Country
ja: 国

en: Format
ja: フォーマット

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Fax
ja: FAX

en: State
ja: 状態

en: Company
ja: 会社

en: Verbose
ja: 詳細なメッセージを出力

en: Plain
ja: プレーン

en: Plain Text
ja: プレーンテキスト

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Zip
ja: ZIP圧縮
