WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Format
mr: रचना

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: State
mr: राज्य
