WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Phone
nn: Telefon

en: City
nn: By
