WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Format
ru: Формат

en: Realm
ru: Область

en: Display Format
ru: Формат вывода материалов

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: State
ru: Состояние

en: Company
ru: Компания

en: Verbose
ru: Подробности

en: Plain
ru: Простой

en: Plain Text
ru: Обычный текст

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: List ID
ru: Номер списка

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж

en: Address line 1
ru: Адрес

en: Address line 2
ru: Адрес (дополнительно)
