WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Format
sk: Formát

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: State
sk: Stav

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Unsubscribe URL
sk: Odkaz pre odhlásenie

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2
