WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: Email
sv: E-post

en: Realm
sv: Sfär

en: Phone
sv: Telefon

en: State
sv: Läge

en: Company
sv: Företag

en: Verbose
sv: Detaljerad

en: Plain
sv: Enkel

en: City
sv: Stad

en: Zip
sv: Postnummer

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1
