WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Password
tr: Parola

en: Country
tr: Ülke

en: Format
tr: Biçim

en: Email
tr: E-posta

en: Realm
tr: Alan

en: Phone
tr: Telefon

en: Fax
tr: Faks

en: State
tr: Durum

en: Company
tr: Şirket

en: Verbose
tr: Detaylı

en: Plain
tr: Sade

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address 1
tr: Adres 1
