WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Format
be: Фармат

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Verbose
be: Шматслоўны

en: Plain
be: Звычайны
