WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Verbose
bo: རྒྱས་བཤད
