WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Password
es: Contraseña

en: Country
es: País

en: Format
es: Formato

en: Email
es: Correo electrónico

en: Realm
es: Área

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Phone
es: Teléfono

en: State
es: Estado

en: Company
es: Empresa

en: Verbose
es: Detallado

en: Plain
es: Plano

en: Plain Text
es: Texto sin formato

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Address 2
es: Dirección 2

en: Address 1
es: Dirección 1

en: Unsubscribe URL
es: URL para desuscribirse

en: Address line 1
es: Dirección línea 1

en: Address line 2
es: Dirección línea 2
