WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Format
et: Vorming

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: State
et: Olek

en: Company
et: Asutus

en: Plain
et: Tavaline

en: City
et: Linn

en: Zip
et: Postikood

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1
