WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Country
hi: देश

en: Format
hi: प्रारूप

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: State
hi: अवस्था

en: Company
hi: कम्पनी

en: Plain
hi: सादा
