WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Country
id: Negara

en: Debug Mode
id: Mode Debug

en: Phone
id: Telepon

en: State
id: Status

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: Verbose
id: Terperinci

en: Plain
id: Biasa

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Address 2
id: Alamat 2

en: Address 1
id: Alamat 1
