WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
