WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Format
lt: Formatas

en: Email
lt: El. paštas

en: Realm
lt: Sritis

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Company
lt: Įmonė

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Plain
lt: Paprastas

en: City
lt: Miestas

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Unsubscribe URL
lt: Atsisakyti prenumeratos URL
