WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Format
lv: Formāts

en: Email
lv: E-pasts

en: Realm
lv: Valstība

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: State
lv: Stāvoklis

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta
