WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Password
pt: Senha

en: Country
pt: País

en: Format
pt: Formato

en: Phone
pt: Telefone

en: State
pt: Estado

en: Company
pt: Empresa

en: Verbose
pt: Modo detalhado

en: Plain
pt: Plano

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Address 2
pt: Endereço 2

en: Address 1
pt: Endereço 1

en: Unsubscribe URL
pt: URL para se descadastrar.
