WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం
