WhatCounts API (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Format
uk: Формат

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Display Format
uk: Формат виводу матеріалів

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: State
uk: Стан

en: Company
uk: Компанія

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Plain
uk: Простий

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Enable SSL
uk: Ввімкнути SSL

en: List ID
uk: Номер списку

en: Zip
uk: Індекс

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Default Format
uk: Базовий формат

en: FAILED
uk: ПОМИЛКА

en: Unsubscribe URL
uk: URL відписки

en: Address line 1
uk: Адресний рядок 1

en: Address line 2
uk: Адресний рядок 2
