Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Configure
af: Verstel

en: Selected
af: Geselekteer

en: Edit comment
af: Wysig kommentaar
