Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Configure
am: ውቀር

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Edit comment
am: አስተያየትን አርትእ
