Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ar: بريد إلكتروني

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Configure
ar: اضبط

en: Selected
ar: محدد

en: Edit comment
ar: حرر التعليق
