Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Configure
ast: Configurar

en: Selected
ast: Esbilláu
