Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bg: Е-мейл

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Configure
bg: Конфигурация

en: Selected
bg: Избрано

en: Edit comment
bg: Редактирай коментар
