Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Selected
bs: Odabrano

en: Edit comment
bs: Uredi komentar
