Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Yes
ca: Sí

en: Configure
ca: Configura

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Edit comment
ca: Edita el comentari
