Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Configure
cs: Nastavení

en: Selected
cs: Vybráno

en: Website
cs: Webová stránka

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Delete entry
cs: Smazat záznam

en: Edit comment
cs: Upravit komentář
